Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce v roce 2018

PŘIPRAVOVANÉ AKCE:

 

RESTAURANT DAY 15. 9. 2018

PODZIMNÍ SLAVNOSTI 20. 10. 2018

ADVENTNÍ ČAS 1. 12. 2018

 

PROBĚHLÉ AKCE:

MÁJOVÁ POBOŽNOST 26.5.2018

V sobotu 26. května 2018 se uskutečnila po třech letech od znovu posvěcení kapličky Panny Marie Májová pobožnost, kterou spoluorganizoval náš spolek společně s Římskokatolickou farností v Českém Brodě.

Foto zde

DOPRAVNÍ DEN 19. 5. 2018

V sobotu 19. května 2018 se uskutečnil již 4. ročník této oblíbené akce. Počasí nám opět přálo a tak si malí a velcí užili různé disciplíny. Bylo možno si prohlédnout hasičské auto, svézt se na ponících a mnoho dalšího. Děkujeme všem, kteří přišli a užili s námi krásné odpoledne. Poděkování patří též vedení Střední odborné školy, že jsme mohli opět využít venkovní prostory školy a dalším, kteří se zúčastnili jako spoluorganizátoří této akce a zároveň i sponzorům akce.

Foto zde

ÚKLID LIBLIC 14. 4. 2018

V sobotu 14.4.2018 jsme se opět sešli, abychom uklidili okolí Liblic, byť účast byla slabší než v předchozích letech, máme dobrý pocit z vykonané práce a 12 pytlů odpadků jsou důkazem, že se stále mezi námi nachází jedinci, kterým je jedno kde odpad odhodí. Děkujeme všem, kteří přišli a pomohli dobré věci.

Foto zde

VÍTÁNÍ JARA 24.3.2018 

V sobotu 24.3.2018 jsme se opět sešli v prostorách Střední odborné školy a zahájili tak další ročník akcí našeho spolku. Pro příchozí byly připraveny různé kreativní dílničky, k zakoupení bylo mnoho jarních a velikonočních výrobků. Kdo měl zájem mohl si uplést pomlázku a zároveň bylo připraveno i malé občerstvení. Společně jsme si užili první jarní a zároveň předvelikonoční víkend.Děkujeme všem, kteří přišli a podpořili naši činnost. Budeme se  na vás těšit při některé další naší akci.

Foto z akce zde

Článek v Kolínském deníku z naší akce zde

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

V sobotu 6. ledna 2018 proběhla v naší obci již druhá Tříkrálová sbírka, kterou opět zajišťovali  členky našeho spolku a jejich děti. V letošním roce koledníkům přálo krásné slunečné a téměř jarní počasí. Děkujeme všem, kteří otevřeli svoje dveře a srdce a podpořili dobrou věc. V letošním roce se vybralo neuvěřitelných 4 535,- Kč. 

Foto zde