Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce v roce 2019

PŘIPRAVOVANÉ AKCE:

14.9.2019 Restaurant Day aneb Sousedské setkání

30.11.2019 Adventní čas a rozsvěcení vánočního stromečku

PROBĚHLÉ AKCE:

DOPRAVNÍ DEN

Velké poděkování patří Sboru dobrovolných hasičů Poříčany. Všem ostatním, kteří se na akci podíleli též děkujeme.

Foto  zde

MÁJOVÁ POBOŽNOST

Dne 8.5.2019 proběhla Májová pobožnost u kapličky Panny Marie.

Foto zde

UKLIĎME LIBLICE

Dne 6.4. 2019 Spolek přátel obce Liblice uspořádal již popáté dobrovolnickou akci zaměřenou na úklid obce a jejího okolí od odpadků povalujících se především podél cest a na veřejných prostranství. Akce se konala v rámci kampaně Ukliďme Pošembeří. Celkem se sesbíralo 10 pytlů odpadků, mezi nalezené kuriozity patří jedna poničená SPZ. Jenom je škoda, že se do úklidu Liblic nezapojilo více lidí.

Foto z akce zde

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA

O víkendu 5. - 6. ledna 2019 proběhla v naší obci již třetí Tříkrálová sbírka, kterou opět zajišťovali  členové našeho spolku a jejich děti a letos se přidali i občané Liblic, kteří nejsou členy našeho spolku. Děkujeme všem, kteří otevřeli svoje dveře a srdce a podpořili dobrou věc. V letošním roce obcházely dvě skupiny a celkem bylo vybráno 10 182,- Kč. Ještě jednou všem přispívajícím občanům děkujeme za tak krásnou částku.

foto zde